Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 World Cup Qual . AFC ( Азија )

Go down 
АвторПорака
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: World Cup Qual . AFC ( Азија )   Сре Мар 26, 2008 5:25 am

Сре 07:00 5971 China : Australia 3.30 3.10 1.85
Сре 08:00 5972 North Korea : South Korea 3.60 3.10 1.75
Сре 12:00 5973 Uzbekistan : Saudi Arabia 2.40 2.85 2.50
Сре 12:30 5974 Singapore : Lebanon 2.05 3.00 2.90
Сре 12:30 5975 Syria : UAE 2.50 2.85 2.40
Сре 13:00 5976 Thailand : Oman 2.30 2.90 2.60
Сре 13:00 5977 Turkmenistan : Jordan 2.30 2.90 2.60
Сре 15:20 5978 Bahrain : Japan 4.30 3.20 1.60
Сре 16:30 5979 Qatar : Iraq 2.60 2.90 2.30
Сре 17:45 5980 Kuwait : Iran 3.10 3.05 1.95

Дуелот помеѓу Кина и Австралија заврши 0:0 , кинезите промашија пенал во 89 мин. lol!

За денес :

Сирија 1 6/10 , има голем пад на коеф за победа на домашните , од 3.10 на 1.85 !!Пришината е можеби отсуството на неколку играчи на Либан и изненадувачкиот нерешен резултат на сирија на гостувањето во Иран.

Иран 2 8/10 , ако сакаат да одат на Светско Првенство , Иран мораат да го добијат овој дуел ,а кувајт има доста вашни играчи кои се повредени и нема да настапат.

јапонија 2 6/10 - Разлика во класи.јапонците имаа далеку подобар тим од оној на Бахреин , 0:1 или 1:2 можни резултати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
 
World Cup Qual . AFC ( Азија )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Fudbal :: Megunarodni natprevari-
Отиди до: