Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 08.04.2008

Go down 
АвторПорака
shapce

shapce

Број на мислења : 21
Join date : 2008-03-27
Age : 37

ПишувањеПредмет: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 3:39 am

San Hoze - Cucuta 1
Chelsea - Fenerbahce X
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jovancoterry

jovancoterry

Број на мислења : 24
Join date : 2008-03-26
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 5:45 am

Блекпул - ВБА 2 2.35 9/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Magic
Модератор
Модератор
Magic

Број на мислења : 3
Join date : 2008-04-06
Местолокација : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 5:59 am

Halifax - Kidderminster 1 7/10
Rushden - Cambridge 2 8/10
Farsley - Droylsden 1 9/10
San Hose - Cucuta 1 7/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jovancoterry

jovancoterry

Број на мислења : 24
Join date : 2008-03-26
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 9:51 am

Торквеј - Оксфорд 1 2.25 7/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 11:16 am

Челзи - Фенер 1-1 8/10

Квито и Либертад веќе ги знаете , и двете се 1 , а пагаат највеќе поради тоа што се играат на голема морска височина , а и бааѓи пари се ставаа на нив .

[b]Атлас - Бока Јуниорс 3+ 7/10


Со среќа !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
jovancoterry

jovancoterry

Број на мислења : 24
Join date : 2008-03-26
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 3:37 pm

jovancoterry напиша:
Блекпул - ВБА 2 2.35 9/10
Very Happy cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jovancoterry

jovancoterry

Број на мислења : 24
Join date : 2008-03-26
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 3:37 pm

jovancoterry напиша:
Торквеј - Оксфорд 1 2.25 7/10
Very Happy cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Вто Апр 08, 2008 4:33 pm

jovancoterry напиша:
jovancoterry напиша:
Торквеј - Оксфорд 1 2.25 7/10
Very Happy cheers

Каде го најде Торки со 2.25 , жити се ? king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
shapce

shapce

Број на мислења : 21
Join date : 2008-03-27
Age : 37

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Сре Апр 09, 2008 4:10 am

shapce напиша:
San Hoze - Cucuta 1 affraid
Chelsea - Fenerbahce X Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jovancoterry

jovancoterry

Број на мислења : 24
Join date : 2008-03-26
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   Сре Апр 09, 2008 5:43 am

TheChosenOne напиша:
jovancoterry напиша:
jovancoterry напиша:
Торквеј - Оксфорд 1 2.25 7/10
Very Happy cheers

Каде го најде Торки со 2.25 , жити се ? king
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
грешка sorry Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 08.04.2008   

Вратете се на почетокот Go down
 
08.04.2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Singl na denot :: Singl na denot-
Отиди до: