Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 06.04.2008

Go down 
АвторПорака
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: 06.04.2008   Саб Апр 05, 2008 4:55 pm

Паганесе - Венеција 1 5/10 2.10


Коеф им падна на 1.50 , а двете се со ист број на бодови и се борат за опстанок .5/10 ем оти е 3 лига , ем оти не е толку сигурна .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Саб Апр 05, 2008 5:05 pm

Оваа е наводно местена :

Бусау - Васлуи 2 2.55 5/10 и 2-2 3/10

Од романската 1 лига е , јас ја ставив сингл на 600 2 и 300 2-2 , а гледам и коеф почнал да им паѓа , сега за 2 е 2.20 , што и не е нешто посебно , ќе видиме утре, а ја одиграв бидејќи денес можеше да се игра сингл , утре може да ја блокираат .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ворлска - Металург З 1 7/10 2.10


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Крилја Совиетов - Енергија 1 и 3+ , и двете 5/10

Шињик - Зенит 2 2.10 5/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Левадикос се збори дека е наместена за 1 , ап и затоа толку мал коеф (1.55) , почетниот им беше 2.25 . Кај мене ја не сингл , па затоа може во некое комбо .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Аталанта - Интер 2 8/10

Сампдорија - Ливорно 1 7/10

Фиорентина - Реџина 3+ 8/10

Катаниа - Наполи 1 5/10

Со среќа !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Саб Апр 05, 2008 5:19 pm

Еве уште два сингла :

Хелсинборг - Халмштад 1 7/10 1.70


и


Сосиедад - Херкулес 1 8/10 1.80Со среќа !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
RonaldinhoБрој на мислења : 7
Join date : 2008-03-29
Местолокација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Нед Апр 06, 2008 3:32 am

TheChosenOne напиша:
Оваа е наводно местена :

Бусау - Васлуи 2 2.55 5/10 и 2-2 3/10

Од романската 1 лига е , јас ја ставив сингл на 600 2 и 300 2-2 , а гледам и коеф почнал да им паѓа , сега за 2 е 2.20 , што и не е нешто посебно , ќе видиме утре, а ја одиграв бидејќи денес можеше да се игра сингл , утре може да ја блокираат .
TheChosenOne aj kazi mi vo koja kladilnica vo stip ja davat singl ovaa utakmica ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bestips.tk
RonaldinhoБрој на мислења : 7
Join date : 2008-03-29
Местолокација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Нед Апр 06, 2008 9:03 am


eve sto fativ jas cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bestips.tk
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Нед Апр 06, 2008 11:14 am

TheChosenOne напиша:
Паганесе - Венеција 1 5/10 2.10


Коеф им падна на 1.50 , а двете се со ист број на бодови и се борат за опстанок .5/10 ем оти е 3 лига , ем оти не е толку сигурна .

FT 3:1 cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Нед Апр 06, 2008 11:15 am

TheChosenOne напиша:
Оваа е наводно местена :

Бусау - Васлуи 2 2.55 5/10 и 2-2 3/10 FT 1:1 No

Од романската 1 лига е , јас ја ставив сингл на 600 2 и 300 2-2 , а гледам и коеф почнал да им паѓа , сега за 2 е 2.20 , што и не е нешто посебно , ќе видиме утре, а ја одиграв бидејќи денес можеше да се игра сингл , утре може да ја блокираат .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ворлска - Металург З 1 7/10 2.10 Ft 2:1 cheers cheers


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Крилја Совиетов - Енергија 1 и 3+ , и двете 5/10 Ft 2:1 cheers cheers

Шињик - Зенит 2 2.10 5/10 Ft 2:2 No No

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Левадикос се збори дека е наместена за 1 , ап и затоа толку мал коеф (1.55) , почетниот им беше 2.25 . Кај мене ја не сингл , па затоа може во некое комбо . cheers cheers

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Аталанта - Интер 2 8/10 Ft 0;2 cheers cheers

Сампдорија - Ливорно 1 7/10 Ft 2:0 cheers cheers

Фиорентина - Реџина 3+ 8/10 2:0 No

Катаниа - Наполи 1 5/10
Ft 3:0 cheers cheers
Со среќа !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   Нед Апр 06, 2008 3:25 pm

TheChosenOne напиша:
Еве уште два сингла :

Хелсинборг - Халмштад 1 7/10 1.70

ФТ 1:1 No
и


Сосиедад - Херкулес 1 8/10 1.80

ФТ 2:1 cheers cheers

Со среќа !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 06.04.2008   

Вратете се на почетокот Go down
 
06.04.2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Singl na denot :: Singl na denot-
Отиди до: