Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 05.04.08 (Sabota)

Go down 
АвторПорака
RonaldinhoБрој на мислења : 7
Join date : 2008-03-29
Местолокација : Stip

ПишувањеПредмет: 05.04.08 (Sabota)   Саб Апр 05, 2008 3:32 am

Arsenal - Liverpool - 1 @ 2.10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bestips.tk
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 05.04.08 (Sabota)   Саб Апр 05, 2008 6:29 am

МанСити - Челзи 2 9/10 / 3+ 2.15 6/10

Интересен е фактот , кој веле дека , челзи имаат 10 победи од последните 11 средби со Сити и дури само еден примен гол од оваа екипа на сите 1 дуели !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 05.04.08 (Sabota)   Саб Апр 05, 2008 7:56 am

Еве еден малку ризичен сингл :

Корона - Лоџ 2 4.15 3/10

Коеф им падна од 5.20 на 3.00 , а се збори дека овој натпревар е наместен за 2 , али ова не е сигурно !!Ако имам повеќе инфо ,ќе го пишам покасно . Натпреварот започнува до 18.00.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 05.04.08 (Sabota)   Саб Апр 05, 2008 1:42 pm

TheChosenOne напиша:
МанСити - Челзи 2 9/10 cheers / 3+ 2.15 6/10 Mad

Интересен е фактот , кој веле дека , челзи имаат 10 победи од последните 11 средби со Сити и дури само еден примен гол од оваа екипа на сите 1 дуели !!!

FT 0:2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 05.04.08 (Sabota)   Саб Апр 05, 2008 1:43 pm

TheChosenOne напиша:
Еве еден малку ризичен сингл :

Корона - Лоџ 2 4.15 3/10

Коеф им падна од 5.20 на 3.00 , а се збори дека овој натпревар е наместен за 2 , али ова не е сигурно !!Ако имам повеќе инфо ,ќе го пишам покасно . Натпреварот започнува до 18.00.

FT 2:0 No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
RonaldinhoБрој на мислења : 7
Join date : 2008-03-29
Местолокација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: 05.04.08 (Sabota)   Нед Апр 06, 2008 3:02 am

Ronaldinho напиша:
Arsenal - Liverpool - 1 @ 2.10
Mad FT 1:1 Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bestips.tk
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 05.04.08 (Sabota)   

Вратете се на почетокот Go down
 
05.04.08 (Sabota)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Singl na denot :: Singl na denot-
Отиди до: