Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 04.04.2008

Go down 
АвторПорака
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: 04.04.2008   Пет Апр 04, 2008 4:27 am

Спартак Н. - Динамо М 2 6/10 2.55

Ќе го одиграм поради една причина , се јавија шпекулации дека Спартак ќе го продаде мечот , исто како минатата недела , кога загубија . Коеф е 2.55 и секако дека вреди , па затоа и порано ќе го ставам , можно е да падне пред почетокот на мечот . Бидекќи сеуште не сум сигурен за информацијата , за сега само 6/10 .Натпреварот се игра во недела во 17.00 .

Инаку за денес :

Сингл бр.1 :
Трабзон - Денизли 1 7/10 cheers cheers и 3+ 8/10 Evil or Very Mad

Сингл бр.2 :

ДенБош - Росендал 1 8/10 cheers

Синглбр.3 :

Дуизбург - Котбус 3+ 7/10 Evil or Very Mad , 4-6 2/10 Evil or Very Mad , 2+пп 4/10 Evil or Very Mad

И еден зицер :

Огерсхаим - Унтерхахинг 2 10/10 cheers


Последната промена е направена од TheChosenOne на Пет Апр 04, 2008 2:15 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
jovancoterry

jovancoterry

Број на мислења : 24
Join date : 2008-03-26
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: 04.04.2008   Пет Апр 04, 2008 6:29 am

gornik - groclin 2 7/10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 04.04.2008   Нед Апр 06, 2008 1:35 pm

TheChosenOne напиша:
Спартак Н. - Динамо М 2 6/10 2.55

Ќе го одиграм поради една причина , се јавија шпекулации дека Спартак ќе го продаде мечот , исто како минатата недела , кога загубија . Коеф е 2.55 и секако дека вреди , па затоа и порано ќе го ставам , можно е да падне пред почетокот на мечот . Бидекќи сеуште не сум сигурен за информацијата , за сега само 6/10 .Натпреварот се игра во недела во 17.00 . FT 0:2 cheers cheers cheers

Инаку за денес :

Сингл бр.1 :
Трабзон - Денизли 1 7/10 cheers cheers и 3+ 8/10 Evil or Very Mad

Сингл бр.2 :

ДенБош - Росендал 1 8/10 cheers

Синглбр.3 :

Дуизбург - Котбус 3+ 7/10 Evil or Very Mad , 4-6 2/10 Evil or Very Mad , 2+пп 4/10 Evil or Very Mad

И еден зицер :

Огерсхаим - Унтерхахинг 2 10/10 cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 04.04.2008   

Вратете се на почетокот Go down
 
04.04.2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Singl na denot :: Singl na denot-
Отиди до: