Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 28.03.2008

Go down 
АвторПорака
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: 28.03.2008   Пет Мар 28, 2008 5:04 am

Мал избор има за денес па за сега ќе пробам со само еден сингл :

Колон - Гимназија Ла Плата 1 2.00 7/10


п.с покасно може да дадам и уште некој предлог за сингл
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 28.03.2008   Пет Мар 28, 2008 6:03 am

Најверојатно ова е лош избор ,пошто натпреварот е public bet , али коеф ми е солиден (1.85 ) па ќе пробам :

Дижон - Гињон 1 6/10

6/10 поради public bet-от инаку коеф веќе му падна на 1.45 за 1 , а причината етоа што луќето тупаат пари на 1 , поради фактот што на Дижон му се потребни бодови, а Гињон е веќе релегиран .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 28.03.2008   Пет Мар 28, 2008 10:30 am

Leoben - Avstria W ( Am ) 1 7/10 2.25


Гостите се ем без тројца важни играчи , плус играат го голем број на млади играчи и аметери .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 28.03.2008   Пет Мар 28, 2008 4:07 pm

TheChosenOne напиша:
Најверојатно ова е лош избор ,пошто натпреварот е public bet , али коеф ми е солиден (1.85 ) па ќе пробам :

Дижон - Гињон 1 6/10

6/10 поради public bet-от инаку коеф веќе му падна на 1.45 за 1 , а причината етоа што луќето тупаат пари на 1 , поради фактот што на Дижон му се потребни бодови, а Гињон е веќе релегиран .

FT 2:1 cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Re: 28.03.2008   Пет Мар 28, 2008 4:07 pm

TheChosenOne напиша:
Leoben - Avstria W ( Am ) 1 7/10 2.25


Гостите се ем без тројца важни играчи , плус играат го голем број на млади играчи и аметери .

FT 2:0 cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 28.03.2008   

Вратете се на почетокот Go down
 
28.03.2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Singl na denot :: Singl na denot-
Отиди до: