Kockari.com.mk

Ovoj forum e namenet za onie koi sakaat da zarabotat pari preku sportska prognoza.ovde mozete da dobiete najnovi informacii najdobri tipovi i se ona sto ke vi pomegne da specalite nekoj denar od kladenje .
 
HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Франција 1 29-31.03.2008

Go down 
АвторПорака
TheChosenOne
Admin
Admin
TheChosenOne

Број на мислења : 88
Join date : 2008-03-25
Age : 33
Местолокација : Stip, Makedonija

ПишувањеПредмет: Франција 1 29-31.03.2008   Сре Мар 26, 2008 3:29 pm

Сабота:
17:10 Bordeaux - Nancy 1.85 3.10 4.80

Недела:
16:00 Valenciennes - Lyon 3.75 3.15 2.05
16:00 Sochaux - Nice 2.10 3.05 3.75
16:00 Lille - Auxerre 1.80 3.15 5.10
16:00 Metz - Toulouse 2.70 3.05 2.70
16:00 Le Mans - Caen 1.80 3.15 5.05
20:55 Lorient - Marseille 2.75 2.90 2.75

Понеделник:
19:00 Monaco - Rennes 2.10 3.05 3.75


На прв поглед Тулуз има голема вредност 2.70 против најслабата екипа во лигата , Бордо - Нанси е борба за второто место , додека Марсеј мисалм дека има шанси да победи во Лориен.Како и да е ќе почекаме до викендот со конечни типови,а ако имате нешто да кажете за оваа лига , слободно пишете geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kockari.forumakers.com
 
Франција 1 29-31.03.2008
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Kockari.com.mk :: Fudbal :: Francija/Belgija/Holandija-
Отиди до: